ترازوی چینی بدون علمک MTH-40-B

 در گروه ترازوی دیجیتال درجه یک چینی قرار گرفته است که دارای بدنه ی پلاستیکی با مقاومت بالا در توزین و تغییرات آب و هوایی است که یکی از بهترین ترازو ها در این گروه بوده و قیمت ترازو نیز در قیاس کیفیت بسیار مناسب است .

خرید ترازوی دیجیتال معرفی شده برای فروشگاه های کوچک و کارخانه ها جهت امر بسته بندی توصیه می گردد ،ترازو بدون اتصال به برق توسط باتری به مدت 48 ساعت به صورت مداوم قادر به کارکرد می باشد ، بدنه ی ترازو از جنس پلاستیک فشرده با مقاومت بالا می باشد که سینی توزین ترازوی بدون علمک از جنس استیل و به صورت تخت می باشد که در صورت سفارش مشتری و با قبول هزینه ی سینی ، سینی لبه دار به ترازوی دیجیتال اضافه می گردد .

دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال معرفی شده ، ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

تعمیرات ترازوی دیجیتال در مدت گارانتی به صورت رایگان صورت می گیرد و در صورت اتمام گارانتی خدمات 10 ساله آغاز شده و قطعات به صورت فابریک تعویض شده و دارای تعرفه تعیین شده توسط کارخانه ی تولیدی می باشد .
مشخصات کلی

ترازوی چینی mth در گروه ترازوی فروشگاهی قرار می گیرد که دارای دقت مناسب 2 گرم در توزین است و به صورت بدون علمک می باشد و با باتری به مدت طولانی قابل استفاده می باشد .
ویژگی های ترازوی چینی بدون علمک MTH-40B

    توزین دقیق با سرعت بالا در پایدار شدن وزن
    بدنه ی ترازو پوشیده شده با پلاستیک ABS
    ظاهر ترازو به صورت بدون علمک
    ظرفیت توزین 40 کیلو گرم با دقت 2 گرم
    ترازوی دیجیتال MTH دارای 12 ماه گارانتی
    امکان استفاده از ترازو با باتری به مدت طولانی
    کفه ی توزین از جنس استیل تخت
    امکان اضافه نمودن سینی لبه دار به ترازو در صورت سفارش توسط مشتری
    ترازوی فروشگاهی با امکان استفاده و تغذیه از برق شهر و باتری پشتیبان
    دارای شارژر داخلی جهت ذخیره برق
 

/ 0 نظر / 18 بازدید