ترازو آشپزخانه محک

مناسب برای توزین مواد غذایی در آشپزخانه منازل می باشد ، ترازو محک برای استفاده در آشپزخانه ی منازل نیز ترازو دیجیتالی نیز تهیه دیده است که نیاز کاربران خانگی را نیز بر طرف ساخته است ، استفاده از ترازو محک بسیار ساده می باشد و در صورت عدم استفاده ازترازو ، دستگاه به صورت اتوماتیک برای ذخیره ی بیشتر باتری به حالت خاموشی موقت رفته و با قرار دادن مواد به حالت روشن باز می گردد .

ظاهر شکیل و رنگ بندی متنوع ترازوی دیجیتال موجب می گردد تا انتخاب مشتریان در نوع رنگ محدود نبوده و بر اساس ویترین منزل ، ترازو آشپزخانه نیز تنوع داشته و مطابق با سلیقه و خواست مشتری انتخاب گردد ، مدل ترازوی دیجیتال به صورت بدون علمک بوده و کاربر در زمان استفاده با علمک دستگاه مشکل نخواهد داشت و برای آشپزخانه ی منازل ترازو بدون علمک بسیار مناسب تر از مدل علمک دار است .

قیمت ترازو بسیار مناسب بوده و در قیاس با کیفیت کار محصول می توان گفته مبلغ دستگاه بسیار کم تر از کیفیت ترازو می باشد .

ترازو خانگی محک متاسفانه دارای گارانتی نمی باشد اما کیفیت ترازو مورد تایید digi scale بوده و به مدت 1 ماه دستگاه توسط این مرکز برای اطمینان مشتریان گارانتی می گردد .

جهت تعمیر ترازو و استفاده از خدمات با مشاورین ما در قسمت خدمات پس از فروش ترازو تماس حاصل نمایید .
مشخصات کلی

ترازو آشپزخانه محک در گروه ترازو خانگی قرار گرفته است که در آشپزخانه ی منازل مورد استفاده قرار می گیرد و تغذیه ترازو تنها از طریق باتری می باشد و تنها در مدل سینی تخت عرضه می گردد .

مشخصات ویژه ترازو آشپزخانه محک

    وزن ترازو 620 گرم می باشد که امکان جا به جایی آسان را ایجاد می نمایید
    ظرفیت دستگاه 5 کیلو گرم می باشد که این توزین با حساسیت 2 گرم انجام می گیرد
    نوع نمایشگر ترازو آشپزخانه به صورت LCD BACK LIGHT می باشد که موجب ذخیره برق بیشتری می گردد
    نوع باتری ترازو به صورت کتابی با تغذیه 9V می باشد
    ترازو محک مناسب برای استفاده در منازل
    دارای تنوع رنگ
   ترازو محک ساخت ایران

/ 0 نظر / 12 بازدید