ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل kem در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، دقت در توزین و سرعت در پایدار شدن وزن از ویژگی های برجسته ی ترازو آزمایشگاه می باشد ، ترازو بدون محفظه بوده و دارای 12 ماه گارانتی می باشد .
ترازو کیا ساخت ایران می باشد ، نمایشگر دستگاه به صورت صفحه ای روشن با نوشته های مشکی به صورت lcd back light است که از فاصله نیم متری نیز قابل قرائت می باشد ، تغذیه ترازو دیجیتال از برق و باتری می باشد که در صورت عدم دسترسی به برق شهری می توان از طریق باتری ترازو را آماده ی کار نمود .

امکان اتصال ترازو آزمایشگاهی با پورت rs232 این امکان را فراهم می آورد که اطلاعات دستگاه را از طریق کابل به کامپیوتر انتقال داد و دسترسی آسان به اطلاعات ترازو داشت  البته این امر در تمامی دستگاه ها وجود نداشته و قابلیت درخواستی می باشد در زمان خرید ترازو در کارشناسان فروش قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر را درخواست نمایید .

دیجی اسکال ، ترازو دیجیتالی معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش ترازو را با عنوان نمایندگی بر عهده دارد ، جهت تعمیر ترازو آزمایشگاهی حتما با مشاورین دیجی اسکال در قسمت خدمات تماس بگیرید و در زمان بروز مشکل در دستگاه از دستکاری و تعمیرات ترازو توسط افراد غیر مجاز خودداری نمایید .
مشخصات کلی

ترازو آزمایشگاهی بدون محفظه ی توزین قابل استفاده می باشد استفاده از ترازو در کارگاه های صنعتی و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، KEM مدل ترازو آزمایشگاهی است که دارای ظرفیت 20 کیلو گرم و دقت 0/1 گرم در توزین می باشد .
ویژگی های ترازو آزمایشگاهی کیا مدل kem

    کمینه ی ترازو : 0/1 گرم
    بیشینه ی ظرفیت : 20 کیلو گرم
    دقت در توزین ترازو : 0/1 گرم
    نوع نمایشگر : LCD BACK LIGHT
    نوع تغذیه : برق و باتری
    قابلیت های ترازو دیجیتال : عملکرد سریع ترازو در وزن کشی ، ثابت شدن سریع وزن ، دارای کلید عملیاتی جهت تنظیم ترازو
    ابعاد کفه ی توزین : 197 × 180 سانتی متر
    ابعاد ترازو : 77 × 210 × 316 میلی متر
    نوع عملکرد : وزن کشی و شمارش
    دارای گواهینامه : ROSH
    نوع لودسل ترازو : HBM

مدل ترازوی دیجیتال ظرفیت توزین دقت در توزین ابعاد ترازو ترازوی آزمایشگاهی مدل کیا kem 20 کیلو گرم  0.1 گرم 7 × 32 × 21 سانتی متر

/ 0 نظر / 24 بازدید