ترازوی دیجیتال ضد آب جادور مدل jwg

 ساخت تایوان با رعایت استاندارد های توزین یکی از بهترین ترازوی صنعتی شناخته شده است ، بدنه ی ترازو پوشیده ی شده از پلاستیک فشرده با خاصیت عدم نفوذ آب به داخل ترازو در گروه ترازوی ضد آب قرار گرفته است .

ترازوی صنعتی جادور دستگاهی ایده ال جهت استفاده در صنایع شیلات در محیط های خیس و مرطوب می باشد ، بدنه ی ترازو کاملا مقاوم با پوششی که موجب عدم نفوذ مایعات به داخل ترازو می گردد ، در صنایع شیلات به دلیل توزین مواد خیس و مایع نیاز به ترازوی دیجیتالی ایجاد می گردد که دارای پوششی ضد آب و غیر قابل نفوذ باشد تا دستگاه زنگ نزده و از بین نرود .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال جادور jadever کیفیت توزین ترازو و عمر طولانی دستگاه را تایید می نماید و دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی

ترازوی دیجیتال ضد آب جادور مدل jwg ، ترازوی تایوانی با رعایت استاندارد توزین می باشد که دارای دقت 1 گرم در ظرفیت های گوناگون می باشد و دارای 12 ماه گارانتی تعمیر ترازو است .
ویژگی های ترازوی دیجیتال ضد آب جادور مدل jwg

    دقت بالا در توزین مواد
    سرعت بالا در پایدار نمودن وزن
    بدنه با پوشش ضد آب
    ترازوی دیجیتالی مناسب جهت استفاده در صنایع شیلات و محیط های مرطوب
    ظاهر شکیل و عمر طولانی
    ظرفیت 15 کیلو گرم با دقت 1 گرم
    ترازو دیجیتال دارای قطعه شمار داخلی
    ترازو دارای باتری داخلی و شارژر
    سینی تخت تمام استیل
    ترازوی جادور پارسنگ اتوماتیک
    دارای نمایشگر lcd با امکان رویت آسان از فاصله ی دور
    ترازوی بدون عملک مناسب جهت امر بسته بندی
    قابل اتصال به کامپیوتر با پورت rs232
    ترازوی جادور ساخت تایوان

مدل ترازوی دیجیتال ظرفیت توزین دقت ترازو ابعاد دستگاه  jwg-15kg 15 کیلو گرم 1 گرم  250 × 321 × 31 سانتی متر jwg-30kg 30 کیلو گرم 1 گرم 250 × 321 × 31 سانتی متر

 

/ 0 نظر / 12 بازدید