ترازوی اکسل مدل EXCELL GE30

 در گروه ترازوی صنعتی و ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است و می توان ترازو را به دلیل مقاومت و کارایی بالا در هر دو گروه قرار داد ، ترازوی دیجیتال ساخت کره با رعایت استاندارد های معتبر توزین است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

ترازو اکسل ساخت کره بوده و دارای ظاهر شکیل است از ویژگی های برجسته ی ترازو امکان  ارتباط ترازوی دیجیتال با کامپیوتر است که نسبت به نمونه مشابهی که امکان ارتباط با کامپیوتر را دارد متفاوت است و با قرار گیری وزن بر روی کفه ی ترازو وزن را به صورت کاملا آنلاین به کامپیوتر ارسال می نماید در صورتی که در نمونه های مشابه با فشردن کلید مشخصی داده ها به کامپیوتر ارسال می گردند اما در این ترازوی فروشگاهی با قرار گیری کالا به صورت آنلاین وزن انتقال می یابد .

نمایشگر ترازو به صورت lcd back light و نور نمایشگر را بر اساس نور محیط ترازو می توان تنظیم نمود ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی اکسل کیفیت و عمر طولانی ترازو را تایید و تعمیرات ترازوی دیجیتال را پس از اتمام گارانتی با استفاده از قطعات فابریک و اصلی و بر اساس تعرفه ی مصوب انجام می نماید .

مشخصات کلی
ترازوی اکسل ساخت کره با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده ، ترازو دارای بدنه ی مقاوم و صنعتی می باشد که علاوه بر استفاه در فروشگاه ها قابل استفاده در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد .
ویژگی های ترازوی اکسل مدل EXCELL GE30
   ترازوی دیجیتال ساخت کره
    بدنه یترازو مقاوم در برابر ضربه و فشار
    ظرفیت توزین 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم
    امکان ارتباط ترازو به کامپیوتر به صورت آنلاین
    حالت ارتباط ترازوی دیجیتال به کامپیوتر به صورت توزین و نمایش آنی در کامپیوتر
    نمایشگر ترازو به صورت lcd back light
    محاسبه ی قیمت کالا
    توزین دقیق و سرعت در پایدار شدن وزن
    دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل
    دارای 12 ماه گارانتی

/ 0 نظر / 15 بازدید