ترازو گرمی AND مدل HL-I

 دارای کالیبراسیون دیجیتال و بدنه ی بسیار مقاوم است ، تولید و ساخت ترازو ژاپنی AND به صورت کاملا ورادتی با پک کامل از کمپانی AND در ژاپن می باشد ، قیمت ترازو آزمایشگاهی AND نسبت به ترازو گرمی بسیار گران تر است و می توان قیمت ترازو گرمی AND را در قیاس با کیفیت و عمر طولانی ترازو حتی پایین تر از قیمت واقعی محاسبه نمود .

در زمان خرید ترازو گرمی AND به نکته ی اصلی بودن دستگاه توجه نمایید و ترازو را از نمایندگی رسمی AND ( دیجی اسکال ) خرید نمایید ، زیرا به دلیل قیمت ترازو AND افراد سود جو با معرفی ترازوی چینی تحت عنوان ترازو ژاپنی اصل و ارائه ی دستگاه تقلبی ، سود قابل توجهی از این معامله برده و سعی خود را برای واقعی تر نمودن ظاهر دستگاه تقلبی می نمایند تا چندین برابر قیمت واقعی ترازوی آزمایشگاهی سود نمایند .

پس از خرید ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی و گرمی برای استفاده از خدمات پس از فروش ترازو حتما با مراکز اصلی ما تماس حاصل نمایید زیرا با دستکاری و تعمیر ترازو توسط افراد غیر مجاز ، ترازوی دیجیتال از حالت استاندارد گارانتی خارج می گردد .

برای خرید ترازوی آزمایشگاهی AND اطلاعات حک شده بر روی بدنه ی ترازو را چک نمایید و از حک شده نام AND و یکسان بودن اطلاعات حک شده و مدل ترازو اطمینان حاصل نمایید .
مشخصات کلی

ترازو گرمی AND مدل HL-I ساخت ژاپن می باشد ، ترازو به دلیل دقت توزین و ظاهر در گروه ترازو گرمی قرار گرفته است و در صورت محفظه دار شدن می توان این دستگاه را در گروهترازوی آزمایشگاهی قرار داد اما در صورت کلی این ترازو امکان استفاده در آزمایشگاه ها و در طلا فروشی با عنوان ترازو زرگری را نیز دارد .
 ویژگی های ترازو گرمی AND مدل HL-I

    ترازو ژاپنی AND ساخت ژاپن با استاندارد معتبر جهانی
    دقت واقعی در توزین مواد گرمی
    سنگ استیل جهت کالیبراسیون
    افزایش نمایشگر جانبی به ترازو دیجیتال AND
    استفاده مستقیم از طریق برق و باتری پشتیبان
    نمایشگر های ترازو AND به صورت زمینه ی چراغی برای دید مناسب در محیط های کم نور و تاریک
    کالیبراسیون به صورت کاملا دیجیتال
    بدنه ی ترازوی AND کاملا نیرومند و مقاوم
    سینی توزین استیل
   ترازو دقیق و حساس مناسب برای استفاده ی آزمایشگاهی و زرگری

/ 0 نظر / 12 بازدید