ترازو گرمی AND مدل SK-EHX

 ترازو بدون علمک با نمایشگر کاملا واضح lcd و زمینه ی روشن چراغی جهت دید بهتر در محیط های تاریک و دید در شب می باشد ، در پک خرید ترازو آزمایشگاهی و ترازو گرمی سنگ کالیبره ی استیل وجود دارد که جهت کالیبره آسان ترازو قرار دارد و کاربر به آسانی می تواند هر زمان که می خواهد از صحیح بودن عملیات ترازوی دیجیتال آگاه گردد و یا ترازو گرمی را به حالت استاندارد باز گرداند .

ترازو معرفی شده مناسب برای استفاده در فروشگاه ها برای شمارش قطعات و جهت بسته بندی در کارخانه می باشد و دارای دقت توزین 1 گرم در ظرفیت 15 کیلو گرم بوده که سرعت بالا و دقت فوق العاده در شمارش موجب می گردد در صنعت ترازو قطعه شمار مانند همیشه ترازو AND برترین محصول را داشته باشد .

ترازوی دیجیتالی تولید شده توسط کمپانی AND دارای استاندارد معتبر جهانی بوده که در اکثر کشور ها طرفداران بیشماری دارد این نشانه ی کیفیت و استاندارد ترازو دیجیتال است .

به دلیل قیمت ترازوی دیجیتالی AND افراد سود جود سعی خود را برای ارائه ی ترازوی چینی به جای ترازو ژاپنی می نمایند تا سود گزافی از این معامله داشته باشند ، توجه داشته باشید زمان خرید ترازو دیجیتالی AND حتما ترازو را از نمایندگی های اصلی تهیه نمایید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ترازو با مشاورین ما در مرکز تعمیرات ترازو تماس بگیرد .

نکته : برای خرید ترازوی دیجیتالی AND اطلاعات دقیق ترازو را چک نمایید و از حک شدن اطلاعات بر روی بدنه اطمینان حاصل نمایید .
مشخصات کلی

ترازو گرمی AND مدل SK-EHX ، ترازو قطعه شمار است که جهت شمارش قطعات در فروشگاه ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، کفه ی ترازوی دیجیتال از جنس استیل ضد زنگ می باشد که قابلیت شست و شو دارد ، ترازو گرمی AND ساخت ژاپن است .
 ویژگی های ترازو گرمی AND مدل SK-EHK

    ترازوی ژاپنی AND ساخت ژاپن با استاندارد های معتبر جهانی
    شمارش قطعات همزمان با شمارش
    کفه ی توزین از جنس استیل ضد زنگ با قابلیت شست و شوی آسان
    نمایشگر ترازو AND به صورت lcd back light
    استفاده ی ترازوی آزمایشگاهی و گرمی از برق شهر و باتری پشتیبان در زمان قطع برق
    ترازو دارای دکمه ی روشن و خاموش
    تعویض آسان تلق نمایشگر در صورت کدر و کثیف شدن
    ساختار نیرومند
    توزین دقیق و سرعت بالا در ثابت نمودن وزن
    دارای علامت تراز و غیر تراز بودن ترازو گرمی

/ 0 نظر / 12 بازدید