ترازوی فروشگاهی علمک دار MTH-50A

  در گروه ترازو دیجیتال علمک دار قرار گرفته است که دارای نمایشگر led با وضوح بالا می باشد ، بدنه ی ترازو از پلاستیک abs فشرده می باشد که مقاومت بالایی در برابر ضربه است ، خرید ترازوی دیجیتال برای فروشگاه ها توصیه می شود .

انتخاب ترازوی دیجیتال بنا به نیاز فروشگاه تهیه می گردد و برای صحیح بودن این انتخاب باید جوانب خرید در نظر گرفته شود ، ترازوی فروشگاهی معرفی شده دارای علمک نمایشگر است و 40 حافظه ثبت قیمت کالا را داشته و با ورود قیمت و یا انتخاب حافظه ی قیمت مورد نظر مبلغ کل به صورت اتوماتیک بر روی نمایشگر ظاهر می گردد البته باید کالای مورد نظر نیز بر روی سینی توزین قرار گرفته باشد .

دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال تعمیرات ترازو را به مدت 12 ماه در حالت گارانتی و 10 سال به صورت تضمینی خدمات پس از فروش ترازو تعیین می نماید .

مشخصات کلی

ترازوی فروشگاهی MTH-50A به صورت علمک دار با نمایشگر واضح LED می باشد که دارای 12 ماه گارانتی است ، ترازو دارای 40 حافظه جهت ثبت و نگه داری اقلام فروخته شده بوده و بدون پرینتر می باشد .
ویژگی های ترازوی فروشگاهی علمک دار MTH-50A
    دقت مناسب در توزین
    سرعت در پایدار شدن وزن
    40 حافظه ی مستقیم جهت ثبت کالا
   ترازوی دیجیتال با نمایشگر واضح LED
    امکان استفاده مستقیم از برق
    دارای باتری و شارژر جهت ذخیره ی برق در صورت عدم دسترسی به برق شهر
    بدنه ی ترازو پوشیده شده از پلاستیک ABS فشرده
    سینی توزین ترازو به صورت تخت و در صورت تمایل مشتری به صورت لبه دار
    سینی توزین از جنس استیل
    دارای 12 ماه گارانتی

/ 2 نظر / 14 بازدید
کریو رایگان

اکانت کریو رایگان...با قابلیت بروز رسانی خودکار nod32‎ http://www.aparat.com/v/TlNic server : kerio.mrtunnel.ir user : public password : secret‎

کریو رایگان

اکانت کریو رایگان...با قابلیت بروز رسانی خودکار nod32‎ http://www.aparat.com/v/TlNic server : kerio.mrtunnel.ir user : public password : secret‎